Trakyadan | Haber - Batı Trakya, Yunanistan, Gümülcine, İskeçe

Switch to desktop

İskeçe ve Drama illerindeki uyuşturucu operasyonlarında 4 kişi tutuklandı

uyusturucu kenevir12

İskeçe (Xanthi) ve Drama illerinde uyuşturucu yetiştirme ve bulundurma suçlamasıyla 45-55 yaş aralığında 4 kişi tutuklandı.

Drama Polisi 52 yaşındaki şahsın evinde yaptığı aramada boyları 1-1,2 metre uzunluğunda olan üç kenevir bitkisi, 197,8 gram ağırlığında 3 poşet haşiş ve bir adet elektronik tartı ele geçirdi.

Aynı gün 46 yaşındaki şüpheliye ait bir arsayı da arayan polis ekipleri boyları 1 ile 2 metre aralığında değişen 3 adet kenevir bitkisi tespit etti.

Drama’da Pazartesi sabahı 55 yaşındaki bir vatandaş ise üzerinde tütünle karıştırılmış haşiş içeren 4,1 gram ağırlığında bir poşet ve 2,5 gram ağırlığında haşiş içeren bir başka poşet bulundurduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Son olarak İskeçe’de adı açıklanmayan bir köye baskın düzenleyen polisler evinde 94,2 gram ağırlığında bir poşet haşiş ve 1,16 metre uzunluğunda kenevir bitkisi bulunduran 45 yaşındaki bir kişiyi tutukladı.

Toplamda 7 adet kenevir bitkisi, 294,5 gram haşiş, 4,1 gram tütünlü karıştırılmış haşiş, 1 adet haşişli sigara ve 1 adet elektronik tartı ele geçirildi.

Zanlılar hakkında hazırlanan iddianameler ise ilgili savcılıklara gönderildi. – trakyadan

yukarı çık

Trakyadan Haber © 2013. Tüm Hakları Saklıdır. Azınlıkça

Top Desktop version